Metody znakowania

Obecnie najbardziej rozwiniętą dziedziną znakowania w naszej firmie jest haft komputerowy i jest to nasz główny filar działalności, który pielęgnujemy, w który inwestujemy. Oprócz haftu komputerowego wprowadziliśmy inne metody, po to aby być bardziej uniwersalnym, są to:

Termo-transfer stosujemy w nim folie FLEX, FLOCK, STRETCH.

Sublimacja – bezpośrednio na dzianinę lub tkaninę lub pośrednio poprzez nadruk na specjalnym nośniku.

Stemplowanie – na gorąco, w skórze , na papierze, złocenia liter i logotypów

 • Haft bezpośredni na czapce z płaskim daszkiem

  Haft komputerowy

       Ekskluzywna metoda zdobienia, trwała i wszechstronna, polegająca na wyszywaniu określonego wzoru przez maszynę hafciarską na tkaninach lub dzianinach. Obecnie mocno zaawansowana, wspomagana przez potężne programy generujące określone wzory hafciarskie wysokiej jakości i o optymalnej gęstości. Maszyny hafciarskie również uległy ewolucji na miarę 21 wieku, są szybkie i dokładne.

 • Flex na kolorowej koszulce

  Termotransfer

  Termo-transfer to szeroko rozumiana metoda znakowania polegająca na wprasowaniu w dzianinę lub tkaninę specjalnej folii, która wcześniej była wycięta lub zadrukowana na specjalnym ploterze. Stosowanie tej technologii jest dość powszechne. Znaczącą zaletą foli jest możliwość jej zadruku (oczywiście tylko specjalnie przystosowane folie), co w efekcie po wycięciu na ploterze daje efekt zdjęcia.

 • Sublimowana koszulka sportowa

  Druk sublimacyjny

  Najczęściej stosujemy go do nanoszenia na duże powierzchnie poliestrowe, do znakowania toreb sportowych, plecaków, koszulek, proporczyków lub do naszywek wymagających dużej szczegółowości, malutkich literek, identyfikatorów, plakietek itp. My stosujemy ją w zasadzie wszędzie tam gdzie kończą się możliwości haftu lub haft przestaje być opłacalny lub możliwy. 

Script logo