Nasza Oferta

Zapraszamy do przeglądania katalogu online na stronie oraz wizyty w naszej pracowni. Szeroki asortyment pozwolił nam wyłonić produkty polecane do znakowania. Pomogli nam w tym nasi klienci, którzy rekomendują niektóre z produktów, ich opinie o produkcie systematycznie do nas trafiają. W pierwszej zakładce katalog online zawierający większą część z dystrybucji od nas, w następnych polecane produkty.

 • Katalog produktów

  Katalog online

  Dzięki wsparciu naszego dostawcy, przedstawiamy Państwu katalog online. Teraz możesz bez przeszkód sprawdzić dostępność produktów oraz  zamówić swój ulubiony produkt, zmniejszając ryzyko pomyłki. Zapraszamy do "myszkowania" po katalogu.

 • Maseczki okolicznościowe

  Maseczki okolicznościowe zadrukowane kolorową grafiką. W przypadki użycia dodatkowych materiałów filtrujących (gaza, agrowłóknina itp.) maseczki mogą służyć jako ochronne.

 • Oferta-hafty

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę na haft komputerowy. Posiadamy przemysłowe wielogłowicowe hafciarki, pozwalające uzyskać wysoką wydajność rzędu kilkuset haftów dziennie oraz wykwalifikowaną kadrę posługującą się nowoczesnym oprogramowaniem.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy.

 • Polar FROSTY - damski 220 G (528)

  Polary - polecane

  Polar jest świetnym nośnikiem reklamy, a haft na polarze z reguły przyciąga wzrok i wygląda dobrze. Oferujemy Państwu wysokogatunkowe, wygodne bluzy z polaru, o prostym kroju z dwiema kieszeniami. Gramatura oferowanych bluz jest optymalnie dobrana do jesiennych i wiosennych dni w strefie umiarkowanej – czyli Polsce.

 • Viper women (161)

  T-Shirt - polecane

  Posiadane w ofercie koszulki T-Shirt powinny być dobierane według warunków środowiskowych, w których są używane. To jest nasza dobra, sprawdzona rada. Proponujemy kilka modeli koszulek, które świetnie się sprawdziły jako nośniki reklamy lub jako koszulki, które nie boją się konfrontacji w trudnych warunkach pracy. Poniżej modele najczęściej wybierane, modele do których wracają nasi klienci.

 • Urban women (220)

  Polo - polecane

  Koszulki Pique Polo stanowią świetną propozycję jako odzież firmowo-reklamowa. Są zapinane na guziczki, posiadają wygodny kołnierzyk. Wykonane z mieszanki poliestrowo-bawełnianej lub stu-procentowej bawełny. Posiadają mocny splot i szwy, czym gwarantują świetną wytrzymałość na rozciąganie. Odpowiednia apretura dba o to, aby kolory nie blakły z każdym praniem coraz bardziej.

Script logo