T-Shirt - polecane

Posiadane w ofercie koszulki T-Shirt powinny być dobierane według warunków środowiskowych, w których są używane. To jest nasza dobra, sprawdzona rada. Proponujemy kilka modeli koszulek, które świetnie się sprawdziły jako nośniki reklamy lub jako koszulki, które nie boją się konfrontacji w trudnych warunkach pracy. Poniżej modele najczęściej wybierane, modele do których wracają nasi klienci.

 • Viper women (161)

  Viper damski, T-Shirt, 180 G - silikonowany

 • Viper men(143)

  Viper męski, T-Shirt, 180 G - silikonowany

 • T-Shirt Heavy (110)

  Heavy, T-Shirt, 200 G, bezszwowa, luźno spasowana

 • T-Shirt Action (150)

  Action, T-Shirt, 180 G, slimowane z elastanem dopasowana do sylwetki

 •  Koszulka typu "Heavy" (symbol 110) to model przeznaczony do pracy fizycznej, luźno spasowana, mocna i ekonomiczna. Świetnie nadają się do haftu komputerowego jak i termo-transferu. Relacja ceny do jakości jest nie do pobicia.
 • "VIPER" to model damski (symbol 161)  lub męski (symbol 143) skierowany do osób chcących podkreślić swoją sylwetkę, to model typu slim, dopasowane do sylwetki. Koszulki lekkie i przyjemne w użytkowaniu.
 • "Action" jest koszulką PREMIUM, występującym również jako damski (symbol 152) i męski (symbol 150), bez kompromisów - jakość najwyższa w klasie, z elastanem i dodatkowymi lamówkami. To uniwersalna koszulka świetnie znosząca haft jak i termo-transfer.

 


 

Powyższe koszulki są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, w dziale "katalog on-line" można zapoznać się ze specyfikacją polecanych przez Hafty-Bytom koszulek. W katalogu on-line znajduje się wyszukiwarka - wystarczy wpisać tam symbol polecanej koszulki np: 150 i mamy już pełną specyfikację, kolory i dostępność jak na dłoni.

Script logo